| Een uniek originele Ami-6 !!
Deze Ami-6 hebben wij in 2000 in Frankrijk gekocht. Ze is tot 1995 in bezit geweest van de 1e eigenaar, dus 30 jaar lang! Ze kwam uit Saint-Hilaire-Saint-Florent, een indrukwekkende naam voor een klein plaatsje aan de Loire, vlak boven Saumur, in departement 49 (Maine-et-Loire).
We hebben haar destijds verkocht aan een Nederlandse Citroën liefhebber die er de afgelopen 12 jaar net even 6.000km mee heeft gereden.
De auto is volledig origineel, er is nooit aan gelast en is niet gerestaureerd. Ze heeft dan uiteraard wel de gebruikssporen van een originele 47 (!) jaar oude Ami-6. Maar dat geeft deze auto dan ook die extra charme.
LET WEL: EEN AUTO KAN TALLOZE MALEN ZIJN GERESTAUREERD, MAAR IS MAAR EENMAAL ORIGINEEL !!
De rode bekleding is vanaf nieuw beschermd geweest door hoezen, en ziet er nu nog perfect en niet verbleekt uit. Originele bekleding in deze staat is werkelijk een unicum voor een Ami-6.
De prijs is inclusief afleveringsbeurt, nieuwe APK en legeskosten.
In tegenstelling tot vele van onze collega's berekenen wij geen afleveringskosten.
|