Sinds lange tijd is het ons weer gelukt om enkele zeer mooie 'snoeken' te bemachtigen.
Waaronder deze zeer mooie en zeer gave DSpécial. Ze is sinds juni 2000 in Nederland en kwam toen van de 1e Franse eigenaar (met een kilometerstand van 95.847km), die de auto na zijn pensionering nieuw had aangeschaft.
In de afgelopen 12 jaar is de DSpécial uitsluitend hobbymatig gebruikt en heeft in deze periode slechts 10.000km gereden.
Ze is bij aankomst in Nederland opnieuw gespoten, niet vanwege de roest maar vanwege de lichte parkeerschades rondom. Ze heeft een schitterend origineel en ongelast chassis. Een prachtig kunststoffen dak en achterop de mooie nostalgische kunststoffen 'trompetjes', dienstdoend als richtingaanwijzers.
Verder heeft ze de meedraaiende koplampen (een extra op dit type), brede hoofdsteunen op de voorstoelen, een armsteun tussen de voorstoelen en gordels achterin.
De historie is bij de auto aanwezig.
De prijs is inclusief APK en afleveringsbeurt. Ook de legeskosten nemen wij voor onze rekening.
In tegenstelling tot vele van onze collega's, berekenen wij GEEN afleveringskosten. Onze prijs is dus all-in, dat wil zeggen: volledig rijklaar! |